Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 460 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lustro Point
Kosmetyczne, z drewnianą ramą, 22x32 cm
(6)
W magazynie
198 zł
z kodem
246,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Vintage
Ścienny, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Ciemnozielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Osłonka na doniczkę Trigg
Na zioła/wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Origami
10,5x48 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kay Bojesen Denmark
Figurka Horse
Z litego drewna, 7,5x15,5 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 19 cm, wysokość 71 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, czarny, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, czerwona, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(6)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik kolekcjonerski
Plastikowy, niebieski, 19x5x18,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #57 Chamomile, Linden, Birch
O zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna
Drewniana, ø 11 cm
(6)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Face
Porcelanowy, biały/czarny, 12x13 cm, wysokość 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Wazon Forma
Szklany, 10,5x10,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Anera
Ścienne, 93x90 cm
(6)
Dostawa od 07.12.2026
597 zł
z kodem
746 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zegar dziecięcy
Ø 30 cm
(6)
Dostawa od 20.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
Dostawa od 04.11.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 31x31 cm, wysokość 114 cm
(6)
Dostawa od 29.10.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malmo
47x57 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampion LED Eddy
Solarny, metalowy, czarny, ø 13 cm, wysokość 15,5 cm
(19)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Love Tree
Metalowa, wysokość 71 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Sausage Dog
Porcelanowa
(7)
W magazynie
98 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #47 Tangerine, Neroli and Saffron
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/o zapachu szafranu/o zapachu cedru, 200 ml
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Eliot
Kamienny
(7)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zestaw świeczek i świecznika
8 szt., ze świątecznym motywem, liczba knotów 1 szt., wysokość 15,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Mitten
2 szt., drewniane, 10 cm
(7)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na chusteczki
Plastikowy/bambusowy, 13x25 cm, wysokość 9 cm
(7)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 31 szt.
Roba
Magnesy zestaw Alphabet
31 szt.
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
1,55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 17x23,5 cm, wysokość 17 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Czubek na choinkę
28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 17 cm, wysokość 150 cm
(8)
W magazynie
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
15
16
17
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje