Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 449 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Ruffle
Szklany, ø 23 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Taca dekoracyjna Pond
Ø 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Postman
Metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Space Walk
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Konewka Meow
Plastikowa, 2 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Lustro Donna
Ścienne, ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Lustro Donna
Ścienne, ø 60 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 33x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(3)
W magazynie
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Marble
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Sculpture
Z żywicy polimerowej, 14x19 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 30.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Patch Bowl
Z żywicy polimerowej, ø 35 cm
Dostawa od 30.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(4)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Conch
Z żywicy polimerowej, 22,5x17 cm, wysokość 30,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Patch Bowl
Z żywicy polimerowej, ø 35 cm
Dostawa od 30.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Jurassic Period
Z włókniny, 400 cm x 248 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Gold Feathers
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Harlequin
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Birds Carnival
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Forest Friends
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Stars
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Floral Poetry
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa naftowa Lilan
Metalowa, ø 19 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Musu
Bambusowy, ø 50 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Kobra
Metalowa, 22x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Noria
Kamionkowa, ø 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 18x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Lakey
Kamionkowa, 21,5x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Lustro Hillmond Oak
Ścienne, 40x150 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Altachiara
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 14 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Kartos
Ozdoby świąteczne zestaw Classics
6 szt., ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
43,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
122,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
52
53
54
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje