Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 449 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Copper
Ø 11,5 cm, wysokość 30,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 17,5 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Dahlia
Ø 28 cm, wysokość 63,5 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ikigai
Ø 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, zielony, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Ashlie
Ścienne, 50x80 cm
Dostawa od 21.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus
Ø 33 cm, wysokość 101 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kwietnik Sakuri
Drewniany, ø 33 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 15 cm, wysokość 56 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Timone
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x57 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Kilim dziecięcy Lorea Boy
Wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Naklejka Puerta
Na drzwi, 45x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Calacatta Vagli
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
14,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Nero Marquina
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva 2in1
Kosmetyczne, powiększenie 3x, ø 8 cm
(12)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ramka
15x10 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Lustro
Ścienne, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka
Metalowa, 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kalendarz adwentowy Christmas Tree
Drewniany, 32x6x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 20 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Piny
2 szt., metalowe, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Whity
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Emily
Ścienne, 60x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Eclips
Wysoki, z żywicy polimerowej, w kolorze złota, 24x11,5 cm, wysokość 59,5 cm
(2)
W magazynie
350 zł
z kodem
437,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Colorful
Metalowa, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Harrison
Wiklinowy, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, 52x32x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Eddi
Rattanowy, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, 37x57x48 cm
Dostawa od 21.10.2026
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Faun
Ścienne, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Lustro Genova
Ścienne, 87x55 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Rouns
Metalowa, wysokość 63,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Birds
Metalowa, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Alight
140x70 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Golden Line
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
42
43
44
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje