Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 447 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Świąteczna dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, brązowa, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, szerokość 5 cm, długość 45 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 16 cm, długość 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Do kontaktu, wisząca, szklana, biała, ø 15 cm, wysokość 16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Elias
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 8 cm, długość 35 cm, wysokość 67 cm
W magazynie
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., na baterie, stołowa, papierowa, biała, szerokość 12 cm, długość 14 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Brace
Do kontaktu, stołowa, drewniana/metalowa/plastikowa, biała, szerokość 6 cm, długość 43 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 8 cm, długość 40 cm, wysokość 47,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, ciemnoszary, szerokość 8 cm, długość 40 cm, wysokość 47,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Joylight
Na baterie, stołowa, tekstylna/plastikowa, biała, szerokość 10,5 cm, długość 12 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Skog
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 8 cm, długość 46 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Anno
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 10 cm, długość 51 cm, wysokość 71 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 10 cm, długość 70 cm, wysokość 79 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Do kontaktu, wisząca, szklana, ciemnoszara, ø 15 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Do kontaktu, drewniany/metalowy, beżowy, szerokość 7,5 cm, długość 36 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Vind
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 6 cm, długość 57 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Do kontaktu, drewniany/metalowy, biały, szerokość 7,5 cm, długość 36 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 27 cm
(5)
W magazynie
76 zł
z kodem
94,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Snowwife
Porcelanowa, wysokość 9 cm
(18)
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Hammershøi Snowwife
Porcelanowa, ręcznie malowana, ø 4,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Snowman
Porcelanowa, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Świeca Holmegaard Christmas
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Hammershøi Snowman
Porcelanowa, ręcznie malowana, ø 4 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Rocky Coast
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
40
41
42
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje