Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 461 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(13)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, drukowany, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Cityscape
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Amore
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz For
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sky
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(9)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pulau
70x100 cm, drukowany, szklany
Dostawa od 04.11.2026
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietniki Aria
2 szt., ze stali, 12x18,5 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Drewniany, 22,5x33 cm, wysokość 39 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Giraffe
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Elephant
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 30x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Lion
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Bear
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 30x56 cm
(2)
W magazynie
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Rabbit
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 35x26 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Panda
Z trawy morskiej, z nadrukiem, biały/w naturalnym kolorze, ø 25x24 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 35x26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka His Reflective Mind
16x18 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 30.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Osłonki na doniczki zestaw Milly
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 36 cm, wysokość 56,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
34
35
36
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje