Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne · Oferty i zniżki
Neony
Świeczki LED
Lampiony LED
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
472 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 15,5x9x25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Lia
Do ładowarki, czarna, ø 10 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø12x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Stellar Ocean
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø12x13 cm
(3)
W magazynie
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Kville
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø40x4 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Loco
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 24,5x10,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asteri
Szara, metalowa, do kontaktu, 15x15x35 cm
W magazynie
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Biała, szklana, LED, na baterie, ø5x8 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lubeck
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 28x14,5x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 47x7x52 cm
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Cassiopeia
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 34,5x8x49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Biała, papierowa, do kontaktu, ø70x20 cm
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Lia
Do ładowarki, szara, ø 10 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Dakls
Lampion LED Luce
Brązowy, tekstylny, LED, solarny, IP44, ø25x25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Lia
Do ładowarki, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Czarna, papierowa, LED, przenośna, na USB, ø12x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 20x12x35 cm
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, bordowa, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bertram
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x8,5x22,5 cm
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Lampion LED Luce
Szary, tekstylny, LED, solarny, IP44, ø25x25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, ø7x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Brązowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø35x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Biała, papierowa, do kontaktu, 30x14x99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Brązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø30x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Czerwona, papierowa, LED, na baterie, z timerem, ø45x15 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, biała, 8x8 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Classic
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x14,5 cm
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lucia Classic
Biała, z litego drewna, do kontaktu, ø12x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 16,5x7x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 16,5x7x28 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
6
7
8
9
10
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne