Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe
...
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe · Oferty i zniżki
Ozdoby świąteczne
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Motyw
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
457 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 55 cm
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, szara, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, szara, 7,5x7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(16)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Christmas Print Natural
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., 8 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Natural
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., ø 8,5 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
17,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nara
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., drewniane, 6,5 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., z filcu, 6,5 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Figurka świąteczna Dunster
Porcelanowa, wysokość 20 cm
Dostawa od 22.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Christmas Print
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Moss Green
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Figurka świąteczna Dunster
Porcelanowa, wysokość 15 cm
Dostawa od 22.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurki świąteczne zestaw Darryl
3 szt., z żywicy polimerowej, wysokość 27 cm
Dostawa od 21.10.2026
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Christmas Tree
Metalowa, wysokość 21,5 cm
Dostawa od 13.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Reindeer
Metalowa, wysokość 11 cm
Dostawa od 13.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Christmas Tree
Metalowa, wysokość 16 cm
Dostawa od 13.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Boltze
Dekoracje wielkanocne zestaw Dandelion
2 szt.
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Reindeer
Metalowa, wysokość 9 cm
Dostawa od 13.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wielkanocne zestaw
6 szt.
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
21,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dekoracje wielkanocne zestaw Surprise Eggs
6 szt.
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
21,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
...
6
7
8
9
10