Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe
...
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe · Oferty i zniżki
Ozdoby świąteczne
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Motyw
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
463 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Ikata
6 szt., plastikowe, 11 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Dekoracja adwentowa Ginnie
20x22x27,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Ruby
Tekstylna, 53 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Sayla
2 szt., szklane, ø 8 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Peo
Tekstylna, 12 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Tinkle
3 szt., papierowe, ø 10 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
32,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
2 szt., tekstylne, 8 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Chanda
2 szt., szklane, ø 7,5 cm
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Dekoracja adwentowa Melvin
10x36x34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 12 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Gloria
Ceramiczna, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Milan
Papierowa, wysokość 45,5 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Ruby
Tekstylna, 30 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
3 szt., tekstylne, 4 cm
(2)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
59,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Ingi
Papierowa, ø 9 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Star
6 szt., papierowe, ø 30 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Auralia
3 szt., szklane, ø 4 cm
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
35,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurki świąteczne zestaw Darren
2 szt., drewniane, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
143,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(2)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka grająca Waltz
Drewniana, wysokość 27 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Calvin
6x44x61,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 15 cm, wysokość 120 cm
(8)
W magazynie
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
2 szt., tekstylne, 12 cm
(5)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 11,5 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Edmund
5x12x19 cm
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 20 cm, wysokość 90 cm
(11)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Bombka Ciri
Szklana, ø 8 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 17 cm, wysokość 150 cm
(8)
W magazynie
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Richie
10x38x33 cm
(6)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Grunk
Drewniany, 9,5x46x11 cm
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Christmas
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 8 cm
Dostawa od 19.10.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, ręcznie malowana, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 6,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, 5,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, 8,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 8 cm
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Spruce Exclusive LED
Ø 137 cm, wysokość 210 cm
W magazynie
1 479 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Canadian Spruce
Ø 122 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Canadian Spruce 3D
Ø 106 cm, wysokość 150 cm
W magazynie
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Himalaya Spruce
Ø 106 cm, wysokość 150 cm
W magazynie
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Spruce Exclusive LED
Ø 101 cm, wysokość 150 cm
W magazynie
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Canadian Spruce 3D
Ø 122 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
1 375 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Spruce Exclusive LED
Ø 117 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
1 367 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Himalaya Spruce
Ø 132 cm, wysokość 210 cm
W magazynie
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Silver Spruce
Ø 119 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
823 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
...
10
Załaduj więcej