-15% na oświetlenie z kodem LAMPY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Codzienne drobiazgi na bardziej ekologiczne życie

Odkryj stylowe dodatki, które nie tylko będą cieszyć Cię każdego dnia, ale także sprawią, że ich używanie trochę odciąży nasz ekosystem. Pokażemy Ci produkty z materiałów przyjaznych dla środowiska i ponadczasowe meble, które możesz przekazać wnukom. Usiądź wygodnie i daj się zainspirować.

Unikaj jednorazowych opakowań

To, czy dany produkt wspiera zrównoważony rozwój nie zależy widocznie od materiału, z którego jest zrobiony. Na przykład plastikowa torba, której używasz wielokrotnie będzie lepszym rozwiązaniem niż raz wykorzystana papierowa torba, której od razu urwie się ucho.

Spróbuj wybrać więc najlepszą opcję i ogranicz do minimum używanie jednorazowych produktów. Klasyczna siatka jest lekka, zajmuje niewiele miejsca i pomieści wszystko, co potrzebne.

Miej zawsze własny kubek

Nawet mała zmiana może wiele zdziałać. Nie chcesz rezygnować z pysznej kawy na drogę z ulubionej kawiarni za rogiem?

Uwierz, że z Twojego własnego kubka będzie Ci smakować jeszcze bardziej, niż z tego papierowego. Jeżeli wybierzesz wariant termiczny napój będzie długo ciepły, a może barista da Ci jakąś zniżkę. Jeśli nie, to na pewno będzie uważać Cię za sympatyczną osobę, której nie jest obojętny los naszej planety.

Pojemniki na obiad i przekąski

również wyeliminują mnóstwo jednorazowych opakowań. Wybierz taki pojemnik, który będzie Ci pasować pod względem kształtu i rozmiaru. My na przykład pokochaliśmy praktyczne kubki na zupę.

Pojemniki i organizery do lodówki

zaprowadzą porządek wśród produktów, dzięki czemu ograniczysz wyrzucanie przeterminowanego jedzenia.