Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Bonami z wizytą. Uroczy pokoik dla dziewczynki w stonowanych kolorach

Jak zaaranżować przestrzeń dla dziewczynki, aby pomieszczenie nie wyglądało zbyt słodko, a jednocześnie emanowało delikatnością?

Rzuć okiem na cudowny pokoik, który dla swojej córeczki urządziła Martina. Dowiedz się, jak operować różem, aby nie wyglądał zbyt infantylnie oraz o czym pamiętać, aby zapewnić komfort także rodzicom!

Martina chciała, aby pokoik wymykał się z typowej palety różu, szarości i bieli przeznaczonej dla dziewczynek. Dominantą pomieszczenia stała się zielona wyrazista komoda. Świetnie dopasowana designerska tapeta określa odcienie pozostałych dodatków.

Na początku bałam się, że zielona komoda nie będzie pasować do dziewczęcego wystroju. Teraz widzę, że ciemniejsze dodatki pięknie współgrają z różem, a efekt końcowy nie jest zbyt słodki, mówi Martina.

Ważną częścią pokoju jest wygodny fotel z podnóżkiem, gdzie można karmić, odpoczywać, czytać bajki. W kącie znajduje się duża lampa stojąca, uzupełniona mniejszą lampką, która daje bardziej przytłumione światło.

Dziewczynka w pełni wykorzysta swój pokój później – na razie będzie służył jako miejsce dla gości. Z tego powodu oczywistym wyborem stała się urocza różowa sofa, na której zmieszczą się dwie dorosłe osoby.

„Na początku dzidzia będzie spała z nami w sypialni, a kiedy jedno z nas będzie chciało porządnie odpocząć, będziemy mogli wykorzystać kanapę w pokoju dziecięcym“.