-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Bonami z wizytą. Stylowa jadalnia projektantki mody

Jeśli lubisz klimat dawnych czasów i wnętrza pachnące świeżymi kwiatami, spodoba Ci się również słoneczna jadalnia węgierskiej projektantki mody. Eszter Cselényi jest założycielką marki Celeni i podobnie jak w stworzonych przez nią kolekcjach, świat kolorów panuje także w jej wnętrzu.

Eszter uwielbia kuchnię orientalną, a przy posiłkach zawsze dba o imponujące nakrycie stołu. Odkryj jadalnię projektantki i zainspiruj się wybranymi przez nią dodatkami!

Morze kwiatów

„Mam ogromne szczęście, że mogę mieszkać i tworzyć w mieszkaniu wypełnionym słońcem. W ostatnim czasie uwielbiam przywoływać konkretne wspomnienia z podróży za pomocą aromatów przypraw i pachnących herbat przywiezionych z odległych miejsc. Niemal zawsze mam w domu kwiaty, ponieważ dają mi mnóstwo radości niezależnie od pory roku. Dlatego też wazonów nigdy dość!”

Fot: Darabos György

Zdrowe ciasta i orientalna kuchnia

„Dla mnie gotowanie to codzienność, która stała się niezbędnym hobby z powodu mojej cukrzycy. Jednocześnie w każdym posiłku dostrzegam piękno. Uwielbiam kolory, specjały kuchni orientalnej, kremowe zupy oraz ciasta owocowe. Jednym z moich ostatnich faworytów jest Buddha bowl – mieszanka barwnych, różnorodnych składników podawana w głębokiej misce.”

Subtelne dodatki

„Zawsze upewniam się, że do każdego posiłku stół jest pięknie nakryty, nawet jeśli jest to tylko szybkie śniadanie. Bardzo lubię też zapalać świece – tworzą wspaniałą atmosferę. Uroczystości i spotkania z przyjaciółmi są dla mnie idealną okazją, by jeszcze bardziej wyrażać swoją pasję do wyjątkowego serwowania.”