-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Bobochic Paris. 100% francuskiego szyku

Unikalna, figlarna i autentyczna. Dziś przedstawiamy markę Bobochic Paris, specjalizującą się w nowoczesnych sofach i zestawach wypoczynkowych.

Udaj się z nami w krótką podróż do Paryża, kolebki firmy. Daj się oczarować designem, który sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach, niezależnie od ich stylu.

Crème de la crème

W ofercie tej paryskiej marki znajdziemy dwuosobowe sofy, narożniki, zestawy wypoczynkowe, pufy i łóżka. Za każdą sztuką stoją godziny pracy, oddanie i talent. Produkty tworzy zespół projektantów, który skupia się na każdym detalu.

Trochę historii

W 2015 roku Bobochic Paris założyła dwójka przyjaciół – Sébastien Réa i Emmanuel Mendes. Od tego czasu wiele się zmieniło, firma urosła i dziś zachwyca klientów na całym świecie. Dwaj szefowie nadal podejmują wszystkie decyzje i nie zamierzają tego zmieniać.

Marka zasłynęła dzięki kampanii marketingowej, podczas której jej założyciele zaprezentowali klientom meble pod wieżą Eiffla, u podnóża Łuku Triumfalnego i nieopodal Luwru. Dziś Bobochic Paris jest liderem w swojej dziedzinie.