Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Akcesoria piknikowe
Akcesoria piknikowe
...
Czas wolny i rozrywka
Akcesoria piknikowe
Akcesoria piknikowe · Oferty i zniżki
Kosze piknikowe
Naczynia jednorazowe
Kubki termiczne
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Lampiony
Pudełka na jedzenie
Butelki i termosy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Oferty i zniżki
554 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, beżowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Ninjago
2 szt., plastikowe, zielone, 390 ml
(139)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Rocket
2 szt., plastikowe, zielone/niebieskie, 390 ml
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Silikonowe
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt., zielone, 3,5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Fioletowy, 12 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Fioletowy, 6 l, plastikowy
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Brązowy, 6 l, plastikowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Szaroróżowy, 6 l, plastikowy
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Szarozielony, 6 l, plastikowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(10)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Black
470 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, biały
(4)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Twilight
470 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
307 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, ze stali nierdzewnej, zielony
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Cream Gloss
600 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pojemnik chłodzący Adventure series Rose Quartz
Jasnoróżowy, 15 l, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(5)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, czarny
(1)
Dostawa od 26.10.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Lucca
Szklany, 13x26,5 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Lock
5 szt., zielone, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 06.11.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 700 ml
(1)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
12
Załaduj więcej