Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria łazienkowe
...
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria łazienkowe · Oferty i zniżki
Akcesoria do WC
Akcesoria na umywalkę
Akcesoria do wanny i prysznica
Zestawy akcesoriów łazienkowych
Dywaniki łazienkowe
Organizery łazienkowe
Wieszaki łazienkowe
Akcesoria do montażu bez wiercenia
Pranie i prasowanie
Półki łazienkowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Rodzaj
Rodzaj mocowania
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
2 154 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
16 szt., w naturalnym kolorze, 2x2 cm, wysokość 2 cm
(168)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Iseo
Wisząca, biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(450)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Ume
Kamionkowy, jasnoszary, 250 ml, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rolser
Pokrowiec na deskę do prasowania K-Surf
Bawełniany, czarny, 141x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Slim
Plastikowy, beżowy, 350 ml, 9x6 cm, wysokość 14 cm
(144)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Store-It
Metalowy, w kolorze srebra, 64 l
(5)
W magazynie
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, czarny, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, ø 2 cm
(273)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
2,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Marble
Odpowiedni do prania, czarny, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny/w kolorze złota, 45x75 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(125)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(124)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(24)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, w kolorze terakoty, ø 11,5 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Simi
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały, 39x60 cm
(15)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Fedio
Ceramiczny, brązowy, 400 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, różowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Cordoba
Ceramiczny, biały, ø 6,5 cm, wysokość 12 cm
(170)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 36x26,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Dozownik do mydła Touch
Plastikowy, biały, 230 ml, 7x10 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Pula
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus Play
Ceramiczna, ciemnofioletowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 78 l
(9)
W magazynie
141 zł
z kodem
175,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(1)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, zielony, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, 490 ml, 7x9 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Lorca
Ceramiczny, niebieski, 11x6,5 cm, wysokość 11 cm
(99)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, brązowa
(223)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, czarny, 4x13,5 cm, wysokość 10,5 cm
(51)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12x18 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Minatis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Canguro
Tekstylny, szary, 65 l
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Home
Stalowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(55)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Pictura
Odpowiedni do prania, ø 100 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Drabinka na ręczniki Tower
Metalowa, czarna, długość 45 cm, wysokość 160 cm
(74)
W magazynie
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(39)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Irpinia
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 54,5x21,5 cm, wysokość 77,5 cm
(90)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na papier toaletowy Ume
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 40,5 cm
(1)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
6 szt., w naturalnym kolorze, ø 3,5 cm, wysokość 1 cm
(233)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 2,5 cm
(37)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Tex
Tekstylny, biały, 61 l
(45)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
12
13
14
...
45
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Koszyki
Organizery łazienkowe
Szczotki do WC
Stojaki na papier toaletowy
Ulubione filtry
Czarne akcesoria łazienkowe
Turkusowe akcesoria łazienkowe