Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne
...
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne · Oferty i zniżki
Organizery kuchenne
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Mycie naczyń
Płyty ochronne na kuchenki
Kosze na śmieci
Akcesoria do sprzątania
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 227 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, czarny/w kolorze srebra, 10 l
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,1 l, na jedzenie, kremowy
(38)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 550 ml, na żywność, plastikowe, szare
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
9,58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Biała, długość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Koszyk Koala
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(21)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, na jedzenie, kremowy
(40)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, biały, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(30)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, czarny, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(29)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, zielony, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 12 l
(9)
W magazynie
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 18 l
(9)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo
Plastikowy, biały, 300 ml, 7x8,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Nevada
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, wysokość 24 cm
(9)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Damon
Okrzemkowa (z diatomitu), szara, 30x8 cm
(9)
Dostawa od 26.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 27 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, jasnobrązowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Umbra
Stojak na pokrywki i patelnie Peggy
Z plastiku z recyklingu, szary, 54x19 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Bea
8x35,5 cm, ceramiczna
(19)
Dostawa od 29.10.2026
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, biały, ø 10 cm
(25)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(11)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt.
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, czarna
(12)
Dostawa od 22.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Sirmione
Ceramiczny, beżowy, 430 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(7)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka Rim
Czarna, długość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Lock
5 szt., zielone, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Surface
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 15x14 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 6 cm
(7)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Plastikowa, niebieska
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Black
500 ml/1,2 l, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tosca
Metalowa, biała, 60x22,5 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 750 ml/1,5 l/3 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
IHR
Pojemnik Schwarzwaldmadel
100 ml, na herbatę, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 26.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 8x25 cm, wysokość 3 cm
(13)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
17
18
19
...
47
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kuchnia i jadalnia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Sprzątanie i organizacja kuchni
Ulubione filtry
Czerwone akcesoria kuchenne
Czarne akcesoria kuchenne