Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do sypialni
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do sypialni · Oferty i zniżki
Przechowywanie ubrań
Organizery i szkatułki
Parawany
Lustra
Pościel
Koce
Tekstylia do sypialni
Stelaże do łóżek
Materace futonowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
3 482 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 200x200 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, jasnoróżowa, 135x200 cm
(123)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve L
3 szt.
(41)
Dostawa od 23.10.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
2 szt.
(89)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Kołdra Confort
Letnia, 260x240 cm
(29)
W magazynie
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, jasnoszara, 200x200 cm
(107)
W magazynie
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnoszara, 220x240 cm
(29)
W magazynie
182 zł
z kodem
213,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Non Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 50x70 cm
(61)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 135x200 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, różowa, 220x230 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 220x200 cm
(31)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 200x220 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, beżowe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, żółta, 240x260 cm
(42)
Dostawa od 23.10.2026
215 zł
z kodem
252,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 200x200 cm
(68)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 180x200 cm
(46)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/szara, 135x200 cm
(50)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Crushed Velvet
Pikowana, aksamitna, beżowa, 220x220 cm
(35)
W magazynie
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(213)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(59)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x60 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, biała/beżowa, 200x220 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Merlin
Z bawełny z recyklingu, brązowa, 170x205 cm
(25)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 220x240 cm
(34)
W magazynie
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Stojak na biżuterię Dachsie
Stalowy, 14x127 cm, wysokość 6 cm
(20)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Balance
Tekstylny, wysokość 15 cm
(48)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/szara, 200x200 cm
(50)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(46)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, ø 10 cm, wysokość 10 cm
(104)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mijolnir
Ochraniacze na poduszkę zestaw
2 szt., wodoodporne, 50x70 cm
(29)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 240x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(31)
W magazynie
162 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, turkusowy, 170x210 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, beżowy, 170x210 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Clarence Floral
Pikowana, zielona/różowa, 220x230 cm
(37)
W magazynie
315 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Balance
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(37)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Urban
Wiszący, tekstylny, czarny, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(37)
W magazynie
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 135x200 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(24)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Inner
Dekoracyjnej, 55x55 cm
(55)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sharks
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieski, 58x28x48 cm
(30)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, kremowy, 170x210 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
1
...
4
5
6
...
73
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Toaletki
Łóżka
Szuflady pod łóżko
Tekstylia do sypialni
Organizery i szkatułki
Ulubione filtry
Fioletowe akcesoria do sypialni