Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Akcesoria do sprzątania
Akcesoria do sprzątania
...
Sprzątanie i organizacja
Akcesoria do sprzątania
Akcesoria do sprzątania · Oferty i zniżki
Wiadra
Miski i miednice
Miotły
Zmiotki i szufelki
Mopy
Miotełki do kurzu
Golarki do ubrań
Ścierki
Urządzenia do sprzątania
Szczotki
Worki na śmieci
Ściągaczki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
157 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Miotła
Szara
(4)
Dostawa od 06.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop Mega
(3)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka do miotełki do kurzu CleanTech
Ciemnoszara
Dostawa od 15.10.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Miotła
Szara
(19)
Dostawa od 06.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka
(29)
Dostawa od 06.11.2026
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska Signature
Plastikowa, ciemnoniebieska, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(22)
Dostawa od 06.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, szare, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(8)
Dostawa od 06.11.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, beżowe, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(3)
Dostawa od 06.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Addis
Ścierki zestaw
5 szt., z mikrowłókna
(6)
Dostawa od 06.11.2026
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
7,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 45 szt.
ReCollector
Worki na śmieci zestaw
45 szt., 15 l
Dostawa od 19.10.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
0,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 45 szt.
ReCollector
Worki na śmieci zestaw
45 szt.
Dostawa od 19.10.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
0,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 27 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
4
Powiązane kategorie
Wiadra
Miski i miednice
Miotły
Zmiotki i szufelki
Mopy
Detergenty
Ściągaczki
Maty antypoślizgowe