Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 755 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 70x90 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 50x50 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Brązowa, 10x95 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Kremowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, kremowy, 130x160 cm
(6)
Dostawa od 09.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 80x80 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, wysokość 25 cm
Dostawa od 19.10.2026
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wazony zestaw Silvy
2 szt., wysokie, metalowe, w kolorze srebra, ø 37 cm, wysokość 92 cm
Dostawa od 26.10.2026
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(9)
Dostawa od 07.12.2026
272 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 800 g
(6)
Dostawa od 07.12.2026
229 zł
z kodem
286,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
...
54
55
56
57
58
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu