Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 752 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 61 cm
Dostawa od 29.10.2026
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoniebieski, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, musztardowy, 130x160 cm
(409)
Dostawa od 09.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
1 620 zł
z kodem
2 025 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Zegar dziecięcy Pirate
Ø 12 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Subtle Nature
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
221 zł
z kodem
275,99 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
164 zł
z kodem
204,99 zł bez kodu
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 125x150 cm
(23)
Dostawa od 22.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Concrete II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Bricks
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Karlsson
Budzik dla dzieci Peekaboo Ladybug
Ø 15 cm, wysokość 18 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, szara, ø 40 cm
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Medium Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
51
52
53
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu