Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 743 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Szary, 2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, żółty, 130x160 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona/ciemnozielona, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Dog
Beżowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwona/w naturalnym kolorze, 30x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Frilled Christmas Tree
Ze świątecznym motywem, ciemnozielona/w naturalnym kolorze, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 38x32 cm
Dostawa od 21.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Crochet
Czerwona, 35x20 cm
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Capybara
Brązowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Euromant
Koc Guadalajara
Z mieszanki bawełny, brązowy/beżowy, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Retro
Ścienny, ø 34 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aries
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Brighty
Ręcznie wykonany, aluminiowy, w kolorze złota, ø 28 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 22.10.2026
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Olyssia
Kamionkowy, szarobrązowy, ø 29 cm, wysokość 25,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Daruma
Ręcznie wykonany, z terakoty, musztardowy, 22x28 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 22.10.2026
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Gazetnik Album
Metalowy, w kolorze srebra, 20,5x34 cm, wysokość 33 cm
Dostawa od 23.10.2026
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Hue
Ręcznie wykonany, rattanowy, beżowy, ø 10 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 22.10.2026
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wazon Esma
Ręcznie wykonany, z terakoty, zielony, ø 30,5 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
597 zł
z kodem
746 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszki dekoracyjne zestaw Rome Velvet
2 szt., zielone, 50x55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Gwenna
Stołowy, ø 20 cm
Dostawa od 20.10.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, żółty, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
38x53 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnozielony, 210x160 cm
(80)
Dostawa od 16.10.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Termofor Etoiline
Polarowy, jasnoróżowy, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Rouns
Metalowa, wysokość 63,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 20 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 130x160 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
49
50
51
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu