Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 740 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Czarna, 60x60 cm
(41)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Tonol
140x180 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 108 zł
z kodem
1 385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Euromant
Koc Linen
Z mieszanki bawełny, niebieski, 140x180 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Koc Nulina
Brązowy, 130x170 cm
Dostawa od 14.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Yash
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colour Shades
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Figurka Tica
Z drewna dębowego, 10,5x26 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Euromant
Koc Guadalajara
Z mieszanki bawełny, zielony/beżowy, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Dekor
Żakardowa, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Blue Inside
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Creamy Raspberry Swirl
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Tweet
Wahadłowy/ścienny, wysokość 42 cm
Dostawa od 19.10.2026
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Ruffle
Szklany, ø 23 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Cuadrado
Ścienny, wysokość 29 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Villa Collection
Wazon Lyst
Ręcznie wykonany, z żywicy polimerowej, czarny, ø 11 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dekoracje ścienne zestaw Siluna
4 szt., wysokość 68 cm
Dostawa od 14.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Euromant
Koc Squares
Z mieszanki bawełny, jasnożółty, 140x180 cm
(3)
W magazynie
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, kremowa, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, czarna, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Różowa/fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 07.12.2026
111 zł
z kodem
138,56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Boxed Flip
Cyfrowy/stołowy, wysokość 11,5 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Conch
Z żywicy polimerowej, 22,5x17 cm, wysokość 30,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
85x85 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 50x50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Arkis
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Morsø
Wazon River
Porcelanowy, czarny, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Zielona/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, ciemnoniebieski, ø 13,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Panele akustyczne zestaw Walnut
2 szt., 52x52 cm
(6)
Dostawa od 19.10.2026
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
46
47
48
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu