Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 756 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Prato
Metalowa, 20x20 cm, wysokość 17,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Obrazy zestaw Astratto
63x93 cm, 2 szt., z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 29.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Mirano
Metalowa, 10x10 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 29.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 37 cm
Dostawa od 29.10.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Tibor
Kamienna, 12x32 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 29.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 61 cm
Dostawa od 29.10.2026
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Edgar
Z materiału sherpa, kremowy, 220x240 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, zielony, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, szary, 220x240 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, kremowy, 125x150 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, kremowy, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, kremowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, kremowy, 220x240 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, kremowy, 220x240 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, szary, 125x150 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, szary, 180x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, zielony, 220x240 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 220x240 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 220x240 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Etoilea
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona, ze zdejmowaną poszewką/z jednostronnym nadrukiem, 40x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Root
70x100 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Halo
Ø 70 cm, szklany
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Concrete II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho Dreams
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu