Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 050 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak Jessy
Metalowy, łososiowy, ø 40 cm, wysokość 170 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
500 zł
z kodem
625 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Czarny, szerokość 60 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Zielona/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Stojak na ubrania Hongi
Z litego drewna sosnowego, brązowy, 150x74 cm, wysokość 177 cm
(32)
Dostawa od 20.10.2026
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Tempo
Stalowy, beżowy, szerokość 16 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Saloon
Stalowy, beżowy/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 14 cm, głębokość 2 cm
Dostawa od 19.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna sosnowego, w matowym białym kolorze, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(276)
Dostawa od 19.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Tempo
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 16 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Tumulo
Metalowy, beżowy, szerokość 80 cm, wysokość 15 cm, głębokość 8 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieszak Triomphe
Stalowy, czarny, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, biały, szerokość 72 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(252)
Dostawa od 19.10.2026
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Saloon
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 43 cm, wysokość 14 cm, głębokość 2 cm
Dostawa od 19.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna sosnowego, w matowym białym kolorze, szerokość 81 cm, wysokość 3 cm, głębokość 6 cm
(276)
Dostawa od 19.10.2026
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, czarny, szerokość 72 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(252)
Dostawa od 19.10.2026
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, szerokość 70 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 11 cm
Dostawa od 30.10.2026
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, bordowy, szerokość 90 cm, wysokość 10 cm, głębokość 27 cm
Dostawa od 30.10.2026
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, bordowy, szerokość 70 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 11 cm
Dostawa od 30.10.2026
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, łososiowy, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
Dostawa od 14.10.2026
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, łososiowy, szerokość 70 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(5)
Dostawa od 14.10.2026
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak Jessy
Metalowy, biały, ø 40 cm, wysokość 170 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
500 zł
z kodem
625 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Stojak na ubrania Arch
Metalowy, bordowy, 92x39 cm, wysokość 186 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Candy Cane
Czerwona/biała, 20x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
Dostawa od 23.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Stojak na ubrania Arch
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 92x39 cm, wysokość 186 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 455 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dutch
Z półką, metalowy, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 90 cm, głębokość 33 cm
Dostawa od 14.10.2026
786 zł
z kodem
982 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, szarozielone
Dostawa od 07.12.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szara, 10x95 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, w kolorze matowego srebra, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., wiszące, metalowe, jasnozielone
(3)
Dostawa od 30.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
14,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak Jessy
Metalowy, szarobrązowy, ø 40 cm, wysokość 170 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały/w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 14.10.2026
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rizzoli
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 76 cm, wysokość 76 cm, głębokość 34 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego
(2)
Dostawa od 07.12.2026
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 54 cm, głębokość 54 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 20.10.2026
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Szkatułka na biżuterię Cove
Ø 23 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Szkatułka na biżuterię Cove
Ø 23 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Biały, szerokość 48 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, lawendowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(5)
Dostawa od 14.10.2026
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, szałwiowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, pomarańczowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarozielony, szerokość 100 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, łososiowy, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(5)
Dostawa od 14.10.2026
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Stojak na ubrania Valde
Metalowy, czarny, 90x40 cm, wysokość 183 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 687 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
21
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi