Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Luksusowy · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 309 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Home
Stalowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(55)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw
3 szt., na spodnie, drewniane, brązowe, długość 25 cm, wysokość 16,5 cm
(120)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Terrazzo
Z żywicy polimerowej, szary, 8x8 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 16 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do naczyń Moritz
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, zielony, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(29)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, bambusowe, w naturalnym kolorze
(39)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(31)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, ciemnoszary, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(56)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rotello
Czarny, 8,5x8,5 cm, wysokość 11 cm
(15)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Rounded
Z żywicy polimerowej, fioletowy, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Gąbki do grilla zestaw Ben
2 szt., nylonowe
(65)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Agropoli
Plastikowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(50)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., wiszące, stalowe, białe
(130)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia Jet
Z mocowaniem Static-loc
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, beżowy, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fablo
Ceramiczny, brązowy, ø 8 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(115)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fablo
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8,5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(573)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(53)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Fablo
Ceramiczna, brązowa, 10x13,5 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Adria
Do łazienki, plastikowy, czarny, wysokość 10 cm
(100)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fablo
Ceramiczny, kremowy, ø 8 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Spiral
2 szt., metalowe, niebieskie, długość 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Fablo
Ceramiczna, zielona, 10x13,5 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fablo
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Fablo
Ceramiczna, czarna, 10x13,5 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, stalowy, czarny
(93)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Fablo
Ceramiczna, kremowa, 10x13,5 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, niebieski, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Wenko
Antypoślizgowe naklejki na wieszaki zestaw
20 szt., silikonowe, białe/szare, długość 5 cm, wysokość 2 mm
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(30)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Długość 60 cm, wysokość 100 cm
(146)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(131)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(240)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(409)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Nostalgia
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(95)
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
24
25
26
27
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt