Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 604 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Butterfly
Ścienne, ø 87 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Lustro Illume
Ścienne, z oświetleniem, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 165 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Flowery
Metalowa, wysokość 60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
666 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Odkurzacz bezprzewodowy Regulus PowerVac 2in1
(21)
W magazynie
784 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik na schody Kira
Z juty, w naturalnym kolorze, 60x600 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Lustro Hubba
Ścienne, ø 86 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie Lift-O-Matic
Ogrodowa, szara, metalowa, długość powierzchni suszenia 50 m
(1)
Dostawa od 20.10.2026
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Simplon
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 76 cm, wysokość 23 cm, głębokość 29 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
675 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Nerina
Ścienne, 52x152 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Annia
70x90 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Deska do prasowania Glide
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 108x38 cm
(3)
W magazynie
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Lustro Hillmond
Ścienne, 40x150 cm
Dostawa od 20.10.2026
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Whispered Serenity
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Lustro Allo
Ścienne, ø 58 cm
Dostawa od 27.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Georgia
Ścienne, 75x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Trixie Edoardo
Brązowe, ø 40 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Obrazy zestaw Astratto
63x93 cm, 2 szt., z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 29.10.2026
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Osaka
Ścienne, 79x86,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, czarny, 61x57 cm, wysokość 190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Akcesoria do kominka Ashi
3 szt., 22x22 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Frondo
Stalowy, łososiowy, szerokość 66 cm, wysokość 37,5 cm, głębokość 8,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
694 zł
z kodem
817 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Stripes
72x102 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Ringsted Dun
Kołdra The Ugly Duckling
Wypełniona pierzem, letnia, 140x200 cm
Dostawa od 06.11.2026
821 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Rozmiar kołdry (2)
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Do segregacji odpadów/z pedałem, stalowy, biały, 3x11 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
824 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Panel akustyczny Stone Balance
Tekstylny, 88x118 cm
Dostawa od 06.11.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Do segregacji odpadów/z pedałem, stalowy, biały, 11+23 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
829 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Matches
Metalowy, czarny, szerokość 79 cm, wysokość 79 cm, głębokość 10 cm
(5)
W magazynie
711 zł
z kodem
837 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Blomus
Koszyk na drewno Aska
Dostawa od 27.10.2026
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Suszarka na pranie AirFrame
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 16 m
Dostawa od 22.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Touch Bin
Otwierany na dotyk, stalowy, w kolorze matowej czerni, 30 l
Dostawa od 23.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
82,5x122,5 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Selem
Ścienne, z drewnianą ramą, 44x68 cm
Dostawa od 14.12.2026
723 zł
z kodem
851 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Ashlie
Ścienne, 50x80 cm
Dostawa od 29.10.2026
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Parco
Z litego drewna dębowego, ciemnobrązowy, szerokość 24 cm, wysokość 50 cm, głębokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Valerie
Beżowe, 60x80 cm, wysokość 121 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Lustro Rim
Ścienne, 44x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Luna
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Deska do prasowania Pocket Max
Składana, szara, 110x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Ringsted Dun
Kołdra Jack the Dullard
Wypełniona pierzem, letnia, 140x200 cm
Dostawa od 06.11.2026
880 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Rozmiar kołdry (2)
-15% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Lustro Rusto
Ogrodowe, 69x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Tower
Do segregacji odpadów, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
142
143
144
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt