Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 328 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 2x5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze matowego złota, ø 20 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., wiszące, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
12 zł
z kodem
13,99 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lustro Travertine
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Opal
Szklana, kremowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Wazon
Szklany, kremowy, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Wazon Milo
Szklany, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Hollywood
Ścienne, z oświetleniem/z półką, 55x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Shai
Ø 33 cm , do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, ø 20 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Tori
13x33 cm, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191,13 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
650 ml, na żywność, szklany, czarny
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 15 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poszewka na poduszkę ortopedyczną
40x52 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Hypnotica
Drewniany/tekstylny, czarny
(5)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w naturalnym kolorze
(6)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Exclusive
Jednoosobowe, z mikfroflaneli, fioletowe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 30 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
1,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, kremowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 170x210 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Germania
Wieszak ścienny
Z połyskiem, kremowy, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(33)
W magazynie
Ostatnia sztuka
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Tramin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, ciemnozielony, 45x33x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, ciemnobrązowy, 45x33x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Brązowa, 10x80 cm
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, niebieski, ø 33 cm, wysokość 33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy FOOD
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Diagonal
Tekstylny, szary/kremowy, 5 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, beżowe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Frank
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/w kratkę, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Toronto
Metalowy, w kolorze srebra, 160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Morph
Bawełniana, różowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 7x10,5 cm, wysokość 9,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Poszwa na kołdrę Plu
Jednoosobowa, z satyny bawełnianej, w kratkę, jasnoniebieska/brązowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
324 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Mata do lizania Anti Slip
Silikonowa, czerwona, 20x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 150x200 cm
(943)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
10 szt., metalowe, białe
(12)
W magazynie
13 zł
z kodem
15 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (2)
1
...
148
149
150
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt