Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 358 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Rim
Metalowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Madre Selva
Koc Floral
Niebieski, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, brązowe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Zone
Wieszak ścienny A-Rack
Metalowy, biały, szerokość 40 cm, wysokość 11 cm, głębokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na papier toaletowy Fay
Metalowy, w kolorze złota, ø 16 cm, wysokość 54,5 cm
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Orabge Kube
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, w paski/w kratkę, pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Wieszak Flapper
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
841 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Lost In Space
Z gumką, jednoosobowe, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, ø 16 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Addis
Gąbka do mycia naczyń Fairy
Plastikowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
13 zł
z kodem
14,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, jasnoszara, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla psa Dog Fantasy Shark
Gumowa, zielona/niebieska
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Szkatułka na biżuterię Wood
Drewniana/metalowa, 19,5x17 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar DIY Sunset
Ścienny, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Smycz Reflective
Przepinana, niebieska, długość 250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Love Story
Szczoteczki do zębów dla zwierząt zestaw
Białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, różowy, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brandani
Taca Vegan
Ø 26 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Esschert Design
Lunchbox
1,3 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Illana
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, ø 8 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany, stalowy, w kolorze złota, 168 - 305 cm
(1)
W magazynie
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BonBistro
Taca Serve
20x30 cm, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarne
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Mydelniczka Nova
Porcelanowa, jasnoszara, ø 11 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Zielona, 220x240 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Libra
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Z mikropluszu, szary, 130x180 cm
(1)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Talerzyk na biżuterię Girl Power
Porcelanowy, ø 11,5 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
1
...
160
161
162
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt