Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 392 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Capella Warm
Wypełniona pierzem, zimowa, 140x220 cm
(1)
W magazynie
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Andrea Simone
Kołdra Sensazione
Całoroczna, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Calista
Gumowy, brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Ancho
Ścienny, ø 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
798 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Parasolnik Atin
Metalowy, ciemnoszary, ø 20 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
317 zł
z kodem
372,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Juliette
Z szenilu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 720 zł
z kodem
2 023 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Where Butterfly Fly
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Shamel
Ścienne, z drewnianą ramą, 45x70 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gazzda
Figurka Tica
Z drewna dębowego, 10,5x26 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Taca Pearl
25x34 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Camel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, biały, 18x35 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Ociekacz
Metalowy, beżowy, 46x20 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Sage
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, jasnozielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Capella Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 140x220 cm
(1)
Dostawa od 06.11.2026
488 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 700 ml
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
P.L.A.Y.
Miska podróżna River
Dla psów, tekstylna, w paski, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Torino
47 x 47, plastikowa, biała
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Blue Fog
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, niebieska/szara, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Podpórki do książek Hiba
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn A
Bawełniany, zielony, w kropki, 110x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Hydrate
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 9,5 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Checkerboard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału bouclé, strukturalna, kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Nerina
Ścienne, 52x152 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
943 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Blue Fog
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, niebieska/szara, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Tablica Tower
Magnetyczna, 58x42 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
SP TREND
Krążki do karniszy zestaw
20 szt., plastikowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Chlebak Tosca
Metalowy, biały, 36,5x43 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, jasnoniebieska, 140x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
150
151
152
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt