Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 341 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mepal
Kubek termiczny Ellipse
350 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Ariela "Friends"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, 90x200 cm
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, niebieska/jasnoszara, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Dla czworonoga, kamionkowa, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk Lhassa
W naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
3-częściowy, aksamitny, beżowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, beżowy, 3 l
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Tesora
Drewniana, ø 13 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, antracytowe, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
OYOY Living Design
Haczyki zestaw Pieni
3 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze mosiądzu
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Cemile
Dekoracyjny, drewniany, brązowy, 6,5x4,5x4 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Sirmione
Ceramiczny, szary, ø 8 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Granite
Szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Biała/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Niebieska, 240x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Żółta, 240x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Nordic black
3 szt., czarne, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pościel Shima
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, biała/niebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, niebieski, 125x150 cm
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Wieszak ścienny Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 31 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
1 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio Luxe
Bambusowy, czarny, 3x30 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 019 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność poszczególnych koszy (2)
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
1,7 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Roanne
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Dozownik do mydła Taormina
Kamionkowy, turkusowy, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Simply
Metalowa, czarna, ø 16,5 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(1)
W magazynie
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, różowe, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(1)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 700 ml
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w matowym białym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Les Balles
Plastikowa, pomarańczowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
143
144
145
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt