Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 241 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(2)
W magazynie
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik do przechowywania ubrań Soft Storage XL
Tekstylny, szary, 26x30x50 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Printworks
Ołówki zestaw Graphite
12 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Pop
Tekstylny, różowy, 2x30 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Fraz
Drewniany, brązowy, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Dog Fantasy Stripe
Dla psów, okrągłe, ciemnozielone, ø 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Cerceve
2 szt., odpowiednie do prania, jasnoszare, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Kuweta dla kota
Plastikowa, beżowa, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Flower
Ścienne, ø 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 26 cm, metalowy, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Ombria
Ceramiczny, biały, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania PerfectFlow Spring Bubbles C
Bawełniany, biały, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, bordowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Sonate
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, z nadrukiem, biała/ciemnoszara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Linear Curve
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czarna/beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Aixa
Marmurowy, ciemnoszary, 8x8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Szkatułka na biżuterię Marrakech
Tekstylna, 11x11 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kay Bojesen Denmark
Figurka Monkey
Z litego drewna, 4x10 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, zielone, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, kremowe, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Circular
Do segregacji odpadów, plastikowy, czarny, 35 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Elba
Regulowany, metalowy, kremowy, 120 - 210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova
Kamionkowy, jasnoczerwony, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 140x200 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Z półką, z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 78 cm, wysokość 34 cm, głębokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, szare, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Gabby's Dollhouse
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
113
114
115
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt