Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 389 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Dogs
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwony/w naturalnym kolorze, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Nutcracker Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Nutcracker
Ze świątecznym motywem, bordowy/różowy, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona/ciemnozielona, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Frilled Christmas Tree
Ze świątecznym motywem, ciemnozielona/w naturalnym kolorze, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gingerbread Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Dog
Beżowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Capybara
Brązowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Akcesoria do kominka Aska
24x18 cm, wysokość 29 cm
Dostawa od 20.10.2026
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Akcesoria do kominka Aska
4 szt., 35x22 cm, wysokość 57 cm
Dostawa od 20.10.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Poduszka dekoracyjna Teddy
Pluszowa, ciemnobrązowa, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Koszyk na drewno Aska
Dostawa od 20.10.2026
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
simplehuman
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Automatyczny, metalowy, w kolorze matowego złota, 14x14 cm, wysokość 20 cm
Dostawa od 14.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, szałwiowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Mini-Walther
Z pedałem, metalowy, brązowy, 5 l
(12)
Dostawa od 30.10.2026
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Mini-Walther
Z pedałem, metalowy, beżowy, 5 l
(12)
Dostawa od 30.10.2026
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, lawendowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Mini-Walther
Z pedałem, metalowy, w kolorze kości słoniowej, 5 l
(12)
Dostawa od 30.10.2026
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak na ręczniki kuchenne Traventine
Kamienny, beżowy, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 30.10.2026
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, pomarańczowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny, 50x80 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Koszyk Lift
Druciany, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, wysokość 6 cm
Dostawa od 30.10.2026
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciemnoniebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, jasnozielona, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Sapphire
Dwuosobowa, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Graph
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel The Black Sheep
Jednoosobowa, zapinana na guziki, jasnożółta, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Chole
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, beżowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Chloe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Seashelly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, niebieska, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Zebra
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z motywem zwierzęcym, czarna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Margot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w kolorze terakoty, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Teddy Kalp
Różowa, 38x33 cm
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Maze
Dwuosobowa, zapinana na guziki, szałwiowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Zebra
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z motywem zwierzęcym, czarna, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, antracytowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
1
...
4
5
6
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt