Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 369 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, drukowany, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, szklany
W magazynie
299 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
50 szt., plastikowe, czarne, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
2,98 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
10 szt., plastikowe, szare, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
4,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
iDesign
Mata ochronna do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, plastikowa, szara, 28x28x2 mm
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3,8 l, na żywność, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 45x31x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3,2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 40x32x1,5 cm
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
iDesign
Wieszak ścienny iD Wallspace
Plastikowy, szerokość 65 cm, wysokość 15,5 cm, głębokość 31 cm
W magazynie
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 32x31x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
4,4 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 32x32x1,5 cm
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
850 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
2,9 l, na żywność, plastikowy, biały
(1)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
4,8 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 46x32x1,5 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
iDesign
Separator do pojemnika iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 27x5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
1,9 l, na żywność, plastikowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
201 zł
z kodem
235,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Szczotka do WC
Bambusowa, w naturalnym kolorze, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(25)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(36)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Obrazy zestaw
30x40 cm, 4 szt., drukowane, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Suszarka na pranie
W naturalnym kolorze, bambusowa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Zestaw akcesoriów łazienkowych
Biały
(20)
W magazynie
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Simply
Metalowa, czarna, ø 16,5 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Harry Potter
2 szt., plastikowe, bordowe, 390 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z ornamentami, 43x43 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(17)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
156
157
158
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt