Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 324 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Terrace
Drewniany, 25x18 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Uchwyt na gąbkę Sling
Wiszący, plastikowy, czarny, 1x26 cm, wysokość 11 cm
(59)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 26x22 cm, wysokość 12 cm
(12)
W magazynie
291 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Haczyk Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, czarny, 20x20 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Uchwyt na gąbkę Sling
Wiszący, plastikowy, biały, 1x26 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 15x17 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Ociekacz Sling
Plastikowy, szary, 33x38 cm
(13)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Serwetnik Squire
Metalowy, czarny, 12x10 cm, wysokość 15 cm
(34)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Rokia
Ścienne, z drewnianą ramą, 96x55 cm
Dostawa od 14.12.2026
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Chess
2 szt., metalowe
W magazynie
337 zł
z kodem
396 zł bez kodu
198 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Podpórki do książek Hiba
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Figurka Stag
Metalowa, 27x10 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Sena
2 szt., metalowe/kamienne
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Matera
Ścienne, 41x72 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Lustro
Ścienne, 52x62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(55)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Maribor
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 43,5x7,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 26.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Butelka na olej Boga
Pojemność 300 ml, szklana, czarna
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Maribor
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 63x14 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Oranges
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
z kodem
427,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(33)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
337,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(141)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Khaki
Z gumką, dwuosobowe, lniane, w kolorze khaki/szare, 140x200 cm
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(212)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Camel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, jasnobrązowa, 140x200 cm
(47)
Dostawa od 19.11.2026
654 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Camel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Bubble
Z mikropluszu, w kolorze ochry, 130x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
321,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rabbit
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
142
143
144
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt