Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 241 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 135x200 cm
(59)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel A Lot Like Christmas
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, bordowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, szara, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Jacob Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, czarna, 200x200 cm
(5)
W magazynie
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, kremowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(31)
W magazynie
162 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, fioletowa, 135x200 cm
(27)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, kremowa, 220x220 cm
(3)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 200x200 cm
(68)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 220x260 cm
(10)
W magazynie
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, różowy, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, kremowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Quilted Comfort Embossed
2 szt., do spania, 74x48 cm
(10)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
112,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, fioletowa, 230x220 cm
(5)
W magazynie
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 230x220 cm
(11)
W magazynie
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa, 220x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
258,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Damask Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 230x220 cm
(35)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Art Deco Pearl
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 135x200 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Kingsley
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, niebieski, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(76)
W magazynie
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, białe
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., zielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
(2)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
39,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., żółte, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Pojemniki
6 szt., 850 ml, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
32,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
107
108
109
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt