Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 279 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 70x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, białe, 6 cm
(36)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
3,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Bernardus
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
252,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Medium
Całoroczna, 200x220 cm
(8)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Fileo
Antracytowa, 180x220 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/pomarańczowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Floret
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnozielona, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Lavender
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny Antlers
Metalowy, brązowy, szerokość 5 cm, wysokość 13 cm, głębokość 29 cm
(27)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Carbon
Do spania, 70x90 cm
(32)
W magazynie
102 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-15% z kodem
Orion
Stojak na kubki Radka
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, ø 15,5 cm, wysokość 39 cm
(18)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 135x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Haczyki zestaw
3 szt., ścienne, plastikowe, żółte/niebieskie
(45)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Circle
Niebieski, 50x80 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
50 szt., plastikowe, czarne, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
2,98 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café Aromatica
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnozielony, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw
2 szt., SafeFix
(37)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Linear Curve
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czarna/beżowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wallity
Zegar Birds
Ścienny, ø 56 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Smoked
Ręcznie wykonany, szklany, szary, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Hearts
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Ścienny, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 27 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Proszek do czyszczenia dywanów
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Nelia
Dwupiętowy, stalowy, ciemnoszary, 34x40 cm
(27)
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Aixa
Marmurowy, ciemnoszary, 8x8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Lunchbox Freska
Z podziałką, szklany
(33)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, jasnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, bordowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki Spider Mug
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 37x28 cm, wysokość 6 cm
(714)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Ściągaczka z uchwytem Flex
Biała, długość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Figurki zestaw Teis
2 szt., z litego drewna, 2,5x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
128 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Karnisz Tempo
Regulowany, metalowy, biały, 120 - 210 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
96
97
98
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt