Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 385 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Arni
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Lili
Silikonowy, różowy/turkusowy, 1,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Silikonowe
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mono Panel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, czarno-biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Dyed Yarn
Muślinowa, ceglasta, 230x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaves
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 49,5 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(5)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
14,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Sare
Do zabudowy, ze stali nierdzewnej, czarny, 5 l
(22)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Corvo
Wysoki, z terakoty, brązowy, ø 32 cm, wysokość 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Atri
Plastikowy, szary, 6 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, niebieska, 200x200 cm
(8)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Dodatkowa półka Massivo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 48,5x31 cm, wysokość 48,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Beżowy, 50x120 cm
(13)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 18 l
(9)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Emma Paper Laminate
5 szt., kartonowe
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(46)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova One
Kamionkowa, zielona, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
251,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Miska Tower
Dla czworonoga, ceramiczna
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz do butów Vario
Szary
(273)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali nierdzewnej, czarny, 60,5x5 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, szary, 6,5 l
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo
Plastikowy, szary, 10x21 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivazza
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra, 17x32 cm, wysokość 72,5 cm
(73)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Cyclist
Metalowa
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, jasnoszare, 45x36x24 cm
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Cat
Metalowa
(42)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka Periodic Table
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 60x7 cm, wysokość 4,5 cm
(14)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Noble
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x15 cm, wysokość 74 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Sare
Do zabudowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5 l
(11)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Glass Storage
4 szt., 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
W magazynie
203 zł
z kodem
253,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
54
55
56
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt