Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 390 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, biała, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Turbo-Loc
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 11x13 cm, wysokość 6 cm
(193)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sharks
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieski, 58x28x48 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Dozownik do mydła Nova
Porcelanowy, biały, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(90)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Adana
Biały, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie Deluxe
W kolorze srebra, metalowa
(10)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy EasyStore
Plastikowy, biały, ø 15 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, beżowe, 50x80 cm
(44)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 200x200 cm
(25)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 135x200 cm
(174)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, w kolorze terakoty, ø 11,5 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Detroit
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x9 cm, wysokość 40 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur
Biały, długość 56 cm, wysokość 100 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Striped Vase
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowy, szerokość 61 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(3)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szałwiowy, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., na spodnie, plastikowe, beżowe, długość 33 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Czarny, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(55)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnoszary, 160x210 cm
(40)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zestaw do czyszczenia obuwia
Brązowy
(53)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, białe, 180x200 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Serwetnik Feline
Metalowy, czarny, 12x6 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, różowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x200 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Styler
Lustro Organic
Ścienne, 50x100 cm
(1)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 26 cm, metalowy, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Fioletowy, 12 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Stojak na ręczniki papierowe Hammershøi
Drewniany, szary/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 31,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Brązowy, 6 l, plastikowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Tall
Metalowy, czarny, 27 l
(1)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 15 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 55 l
(47)
W magazynie
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Green In Flower
Odpowiedni do prania, 70x120 cm
(18)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Srdce
Ø 21 cm, rattanowy
(107)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Tablica A-bulletin
Magnetyczna, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
386 zł
z kodem
481,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Hexa
Ceramiczny, biały, 6,5x6,5 cm, wysokość 9 cm
(60)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Squeez-e Sink
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Anniversary
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(31)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Simli Altin
16 szt., samoprzylepne, kremowe/w kolorze złota, 25x65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
32,44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Deska do prasowania Glide
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, ciemnoniebieska, 110x33 cm
(24)
W magazynie
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 45 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Parasolnik Glam
Metalowy, żółty/w kolorze złota, 18,5x25,5 cm, wysokość 60 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Prześcieradło White
Z gumką, dwuosobowe, lniane, białe, 180x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
50
51
52
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt