Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 395 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taboret pod prysznic Secura
Metalowy/plastikowy, biały/szary, antypoślizgowy, wysokość 46 cm, nośność 120 kg
(44)
W magazynie
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Collungo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(15)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(14)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Wieszak na klucze Cats
Metalowy
(88)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Puna
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), jasnobrązowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze srebra z połyskiem, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Bivio
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, metalowe, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Środek do renowacji powierzchni emaliowanych i lakierowanych
(1178)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Frello
Z bawełny z recyklingu, pomarańczowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw Lonardo
6 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(23)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Larino
Automatyczny, plastikowy, biały, 400 ml, ø 13 cm, wysokość 21,5 cm
(33)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ręczniki papierowe Tosca
Bez wiercenia, drewniany, biały, 8,5x32 cm, wysokość 6 cm
(55)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Koszyk na owoce Tower
Ø 25 cm, czarny
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Czarna, długość 21 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Kosz na śmieci Woodrow
Biurowy, beżowy, 7,5 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Biały, 45x20 cm, wysokość 21 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, szara, 40x30 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, szary, 165 ml, 9x9,5 cm, wysokość 15 cm
(102)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Cube 1000 g
Biały
(44)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Grass Leaves
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(48)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(272)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Lustro Hub
Ścienne, 61x91 cm
(5)
W magazynie
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, czarna, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(2)
W magazynie
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 20 cm, wysokość 25 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stojak na przybory kuchenne Tossa
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 20x20 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Debar
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny, 18x21 cm, wysokość 70,5 cm
(47)
W magazynie
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Stojak na ubrania Handy
Na kółkach, bambusowy, w naturalnym kolorze, 113x35 cm, wysokość 165 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
787 zł
z kodem
984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Dozownik do mydła Suds
Z żywicy polimerowej, biały, 250 ml, ø 7 cm, wysokość 16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 44x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, 30x15x6 cm
(242)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, w kolorze matowego srebra, 36x33 cm
(157)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem Power-loc
(197)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Wazon Tubu
Ręcznie wykonany, szklany, 9x8 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Duo
Składany, tekstylny, szary, 35 l
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Retro
Ø 25 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Black 2.0
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
20
21
22
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt