Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 374 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Umbra
Półki łazienkowe Nami
2 szt., bez wiercenia, plastikowe, beżowe
Dostawa od 19.10.2026
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Nerina
Ścienne, 52x152 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Butter Kings
Pojemnik Abstract Art
Tekstylny, beżowy, pojemność 32 l, 32x32x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Black
160x200 cm, średnio twardy, czarny, grubość 15 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
2 207 zł
z kodem
2 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Styler
Obraz Garden Gate
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Post Modern Art
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/czarne/szare/brązowe, 60x100 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Koc
Z mikropluszu, różowy, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Wieszak ścienny iD Wallspace
Plastikowy, szerokość 65 cm, wysokość 15,5 cm, głębokość 31 cm
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Blue Inside
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Iconic
2 szt., plastikowe, czerwone/żółte, 390 ml
(15)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, szary, 140x200 cm
(6)
Dostawa od 23.10.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, szaroniebieski, 60x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Euromant
Koc Squares
Z mieszanki bawełny, jasnożółty, 140x180 cm
(3)
W magazynie
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Descanso
Pościel Novara
Jednoosobowa, otwarta, kwiecista, szara, 140x220 cm
W magazynie
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Podkładka do naczyń Udry
Plastikowa, beżowa, 61x43 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
750 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 15.10.2026
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho Dreams
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowa, 200x240 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, czarny, 5 l
(110)
Dostawa od 19.10.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Sassi
Odpowiedni do prania, plastikowy, szary, 65x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, biała, ø 10 cm, wysokość 39 cm
(17)
Dostawa od 26.10.2026
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Mydelniczka Nova
Porcelanowa, biała, ø 11 cm, wysokość 2,5 cm
(45)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Cuddly
Odpowiedni do prania, jasnoszary, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Trace
Pikowana, szara, 200x220 cm
(83)
Dostawa od 04.11.2026
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Orio
Metalowy, czarny, 12x21 cm, wysokość 10,5 cm
(56)
Dostawa od 19.10.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Teleskopowy kij do akcesoriów do sprzątania CleanTech
(1)
Dostawa od 15.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, drukowany, z ramą w zestawie/szklany
(22)
Dostawa od 04.11.2026
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnozielone, 50x80 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 90x180 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 175 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
Dostawa od 09.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Wallity
Lustro Flora
Ścienne, 69x60 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak na ręczniki Apply
Ścienny, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Tweet
Wahadłowy/ścienny, wysokość 42 cm
Dostawa od 19.10.2026
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Cuadrado
Ścienny, wysokość 29 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, zielony, 240x260 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
179
180
181
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt