Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 392 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Greenish
Z pedałem, metalowy, jasnozielony, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny, 50x80 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/szara, 200x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Akira
Z pedałem, stalowy, w matowym białym kolorze, 5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Covelo
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnoniebieski, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(17)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Tablica Attract
Magnetyczna, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, zielone, 180x200 cm
(21)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football
Z gumką, jednoosobowe, polarowe, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lirio
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 15x30 cm, wysokość 68,5 cm
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 9,5x12 cm, wysokość 35,5 cm
(62)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Blue Flowers
Odpowiedni do prania, biały/niebieski, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Do WC, antracytowy, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vac And Roll
6 szt.
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
26,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, biały, 8,5x15,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Solo
Porcelanowy, czarny, ø 6 cm, wysokość 12 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Inner
Dekoracyjnej, 40x40 cm
(47)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, żółte, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Taca
23x34,5 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fox and Woodland Friends
Z gumką, jednoosobowe, beżowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Grasmere Floral Embroidered
Kremowa, 30x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rolser
Podkładka pod żelazko
Silikonowa, czarna, 15x24 cm, wysokość 5 mm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 135x200 cm
(14)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Sunny Gold
Biała/w kolorze złota, 60x60 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Octavia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, szary, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Do przechowywania, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Spring Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, jasnozielona, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 140x200 cm
(16)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały/czarny, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
knor
Tablica
Korkowa, 30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, czarne, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(20)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywanik łazienkowy Crilda
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, beżowy, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
108
109
110
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt