Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 392 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., białe
(13)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szare
(10)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., żółte, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 160x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 160x200 cm
(33)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel States
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szarozielone
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, bordowe, 180x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Onyx
Marmurowy, biały, ø 7 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnobrązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Panazio
37 x 47, biała, kwiecista
(10)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Tada
Szklany, brązowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazony zestaw Ditsy Floral
3 szt., kamionkowe, kremowe, ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Detroit
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 13,5x14 cm, wysokość 36 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Jaipur Chunky Waffle
Bawełniana, szaroróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cocoon
Z mikropluszu, szarobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Poidełko fontanna
Plastikowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Altachiara
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 14 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Golden Fall
Lniana, na zamek , 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Trees Embroidered
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Zestaw akcesoriów łazienkowych
Biały
(20)
W magazynie
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer do lodówki FridgeStore
Obrotowy, wysokość 4 cm
(20)
W magazynie
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, biały, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, biały/szary, 58,5 x 41,5 cm
(490)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Bashir
Ręcznie wykonany, kamionkowy, niebieski, ø 16 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, czarny, 340 ml, 10x7,5 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(15)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
99
100
101
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt