Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 240 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Haczyk Lester
Ścienny, aluminiowy, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 90x200 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielononiebieska, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielona, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 90x200 cm
(8)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Dla czworonoga, kamionkowa, ø 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Dla czworonoga, kamionkowa, ø 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(115)
Dostawa od 11.11.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 90x200 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, w kolorze matowego srebra, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 77x58 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1020)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Pojemnik na odpadki organiczne
Plastikowy, czarny, 18x24,5 cm, wysokość 17,5 cm, 2,5 l
(302)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(170)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bambusa
Ścienny/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, w naturalnym kolorze, 10,5x18,5 cm, wysokość 14 cm
(183)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Witchcraft
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Padua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8x7 cm, wysokość 18 cm
(149)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stojak na ręczniki papierowe Celian
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14,5 cm, wysokość 25,5 cm
(3)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, czarny, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(282)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szałwiowy, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, morska, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Sausage Dog
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(8)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Magnetyczna mydelniczka
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 4,5x7 cm, wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szary, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Bounde
2 szt., kremowe, 60x100 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Wild Flowers
350 ml, ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szczotka do WC Cleany
Ze stali nierdzewnej, ciemnoszara, 8x13 cm, wysokość 47 cm
(27)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(12)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Periodic Table
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy/turkusowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Pisces
Tekstylny, niebieski, 54 l
(193)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Tree
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 44 cm
(16)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Touch
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
60
61
62
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt