Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 382 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Gardinia
Drążek na zazdrostki Race
Metalowy, regulowany
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Wine Glass
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 38x26 cm, wysokość 7 cm
(43)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Arese
Plastikowa, czarna, 12x12 cm, wysokość 38 cm
(98)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Palena
Brązowy, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(26)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Kule do prania do usuwania zanieczyszczeń
2 szt., zielone, 6x6 cm, wysokość 6 cm
(84)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Belluno
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 10x10 cm, wysokość 34,5 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Niagara
Z żywicy polimerowej, biały, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 17 cm
(20)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Canyon
Stalowy, czarny, 25x27 cm, wysokość 23 cm
(52)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Adrada
Ceramiczny, biały, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(49)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak ścienny Plastic
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 31 cm, wysokość 19 cm, głębokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,5 l, na żywność, plastikowy, biały
(146)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Compactor
Organizer na buty
Tekstylny, czarny, 60x90 cm, wysokość 15 cm
(29)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki My Mug
Wiszący, stalowy, czarny, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Panazio
Odpowiedni do prania, biały/zielony, 45x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Minas
Czarny, 3 l
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Koszyk na owoce Radka
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Szczotka do WC Whitney
Bambusowa, biała, ø 9 cm, wysokość 37 cm
(36)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Zestaw na olej i ocet
2 szt., 300 ml, ze stojakiem, szklany
(30)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Organizer na buty Business
Tekstylny, niebieski, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik Modula White
550 ml, na żywność, plastikowy, biały
(6)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, niebieski, 125x150 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
13,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, biały/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Eco Junior Comfort
Polarowy, żółty, 200 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Koszyk Country
Z plastiku z recyklingu, biały, wysokość 19 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny Anillos
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 70x150 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, fioletowy, 70x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na przyprawy
Plastikowy, szary, 37,5x24,5 cm, wysokość 9 cm
(52)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Suszarka na pranie
Wisząca, czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 3 m
(44)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,8 l, na żywność, szklany
Dostawa od 29.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, szaroniebieskie, 135x190 cm
(61)
Dostawa od 04.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Elenei
Marmurowy, ciemnozielony, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Aixa
Marmurowy, ciemnoszary, 8x8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Elenei
Marmurowy, biały, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
30
31
32
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt