Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 383 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Torba termiczna
Czarna, 16 l
(1)
Dostawa od 15.10.2026
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
283,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Rin
Metalowy, czarny, 16x31 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na śmieci EasyStore Luxe
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Rin
Metalowy, biały, 16x31 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, czarna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 20 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Stag
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, z nadrukiem
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, biała, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Sensu
Z pedałem, plastikowy, czarny, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
slip
Opaska na oczy Charcoal
Jedwabna, ciemnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowego srebra, 7 l
(8)
Dostawa od 16.10.2026
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, kremowa, 220x220 cm
(3)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Traxory
Taca Paisios
40x30 cm, do serwowania
(89)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania All In
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 90x43 cm, wysokość 169 cm
(135)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Lunar
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 20 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, ciemnobrązowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Carima
Szklany, brązowy/beżowy, ø 22 cm, wysokość 33,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Colorful
Metalowa, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Samona
Ze szczotką, szary/brązowy, 20x20 cm, wysokość 71,5 cm
(89)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(82)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Sensu
Ścienny, ø 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Sensu
Ścienny, ø 40 cm
(22)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, czerwone, 20x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Ashford Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac
Wodoodporny/antyalergiczny, 180x200 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Elegance Glow
Ścienny, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
286,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, ø 32 cm, wysokość 170 cm
(11)
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowy, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Missy
Ø 30 cm , ceramiczna
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Legowisko dla kota Nomade
Z juty, beżowe, 40x44 cm, wysokość 51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar DIY Cubic
Ścienny, wysokość 6 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Artista
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
193
194
195
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt