Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 384 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Stojak na ręczniki papierowe Hammershøi
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 31,5 cm
(58)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Gazetnik Riqueza
Metalowy, czarny, 20,5x35 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, w naturalnym kolorze, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(35)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 26x44,5 cm
(10)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, czarny, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taboret pod prysznic Secura
Metalowy/plastikowy, biały, antypoślizgowy, wysokość 48 cm, nośność 120 kg
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 245x280 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ceramiczne, białe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Andrea Simone
Kołdra Sensazione
Całoroczna, 140x200 cm
(3)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(52)
Dostawa od 20.10.2026
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
PT LIVING
Gazetnik Riqueza
Metalowy, czerwony, 20,5x35 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Gazetnik Riqueza
Metalowy, zielony, 20,5x35 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, szary, 12 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Exclusive
Wolnoopadająca, 35,5 x 46,2 cm, plastikowa, biała
(14)
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Waves II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Linen
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Concrete II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Bricks
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Medium Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Umbra
Stojak na papier toaletowy Bellwood
Plastikowy, biały, ø 18 cm, wysokość 68 cm
(7)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 23x18 cm, wysokość 70 cm
(4)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Garment
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 245x11 cm, wysokość 202 cm
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Contrast Trim
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Pink Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, różowe, 65x45x27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Cesta
Kamionkowa, 11x31 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 21.10.2026
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Red & Blue
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Lavanda
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, wysokość 25 cm
Dostawa od 19.10.2026
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, żółta, 240x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
269,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Blossom
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, w kolorze ochry, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
269,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 12 l
(9)
W magazynie
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Premium
Teleskopowa/narożna, w kolorze srebra
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Taca Gastro Dark Blue/Black
14x38 cm, ceramiczna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Retro
Ścienny, ø 34 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Zegar Rin
Ścienny, ø 27 cm
(38)
Dostawa od 15.10.2026
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac
Wodoodporny, 90x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Czarny, 45x20 cm, wysokość 21 cm
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
270,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
189
190
191
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt