Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Filtry
W magazynie
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
11 377 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Stag
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Floral Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(52)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 13x14 cm, wysokość 11,5 cm
(158)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak na klucze Estique
Ścienny, metalowy
(49)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Evila Originals
Obrazy zestaw Vintage
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(267)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 1x24 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnozielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, czarna
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnofioletowa, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Irving
Ręcznie malowany, kamionkowy, 7,5x10,5 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 260x280 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, niebieska, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Craft
43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Herringbone
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Jos
Dwuosobowa, otwarta, z mikrowłókna, kwiecista, ciemnoniebieska, 200x220 cm
Dostawa od 26.10.2026
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Exclusive
Dwuosobowe, z mikfroflaneli, białe, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Mechaniczna szczotka Quick
Szara
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Renee
Z szenilu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Levante
Ze szczotką, stalowy, czarny, 13x18 cm, wysokość 63 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, czarny, 43 l
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, biały, 50x120 cm
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Freska
5 szt., na żywność, w naturalnym kolorze
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(34)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, różowa, 135x200 cm
(14)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
160x200 cm
(18)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, zielony, 50x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Bahari
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 26 cm
(75)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Stojak na przybory kuchenne
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 13 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
126
127
128
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt