Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 372 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady Tower
Regulowany, plastikowy, biały, 25 x 25 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, biała/beżowa, 200x220 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Inu
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(24)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zestaw misek ze stojakiem Dog Fantasy
Dla psów, drewniany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble Gold
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, biały, 130x170 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Sassi
Odpowiedni do prania, plastikowy, szary, 65x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Tiles
Odpowiedni do prania, czarny, 50x80 cm
(9)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Wieszak ścienny Quinn
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 13 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 220x200 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Iris
Ze szkła hartowanego, czarna, kwiecista, 50x56 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, biały, 2,3 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
46,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(230)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Plastikowa, biała, 12x9 cm, wysokość 43 cm
(43)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(13)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, brązowa
(223)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoniebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, zielona
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, ciemnozielony, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, czarny, 48 l
(97)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Vera
Szklany, czarny, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 44 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 7,5x20 cm, wysokość 25,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 44 cm
(26)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 19x21 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Hold
Plastikowy, ciemnoszary, 18,5x17 cm, wysokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, antracytowa, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Z mieszanki bawełny, na zamek , etno, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szarobrązowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
124
125
126
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt