Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 392 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Kara
2 szt., tekstylne, brązowe, ø 32 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Kara
2 szt., tekstylne, czerwone, ø 32 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Levu
Bawełniana, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, 14x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., ciemnozielone
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Goa
Z żywicy polimerowej, beżowa, wysokość 38,5 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska/pomarańczowa, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Długopis Paul
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, żółte, 240x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 11.11.2026
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Cyclist
Metalowa
(6)
W magazynie
97 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, zielona, 10,5x10,5 cm, wysokość 35,5 cm
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Countryside Floral
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(19)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Idro
Ceramiczna, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Plastikowy, jasnoszary, 33,5x31,5 cm
(15)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Metaltex
Reling kuchenny Lonardo
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 58 cm
(8)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 11,5x8 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na akcesoria do sprzątania CleanTech
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ricochet
Odpowiedni do prania, tekstylny, zielony, 50x120 cm
(4)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Lovebirds
Metalowa, wysokość 44 cm
(27)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, czarny, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Exclusive
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(56)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer do szuflady Blox
Plastikowy, 26,5x44 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Taca In the Forest
15x30 cm, ceramiczna
(150)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Belluno
Ceramiczna, biała, ø 11,5 cm, wysokość 42 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Poszewka na poduszkę Kara
Bawełniana, na zamek , w paski, 30x60 cm
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Poszewka na poduszkę Kara
Bawełniana, na zamek , w paski, 30x60 cm
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 8x11,5 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Vali
Drewniana, w naturalnym kolorze, 37x12 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
iDesign
Organizer do lodówki Binz
Plastikowy, obrotowy, ø 29 cm, wysokość 11 cm
(250)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Simi
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(34)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, czerwony, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady Duo
Plastikowy, szary, 11 x 39,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na noże Duo
Plastikowy, szary
(5)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Loop
Obrotowy, plastikowy, 41,5x29 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy, tekstylny/plastikowy, wysokość 15,5 cm
(66)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 200x200 cm
(63)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
101
102
103
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt