Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 327 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Taca Madeleine
15x31,5 cm, do serwowania, ceramiczna
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, biały/w naturalnym kolorze, 78 l
(548)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Tulle
Ręcznie malowany, kamionkowy, niebieski, ø 8,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, niebieski, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Dancer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, pomarańczowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa
Wisząca
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(51)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 12x30 cm, wysokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 40x7 cm, wysokość 4,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Compactor
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny/w kolorze srebra, 78x42 cm, wysokość 165 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Judith
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Helena
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, antracytowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/różowa, 200x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Lolita
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała/zielona, 240x220 cm
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Staple
Drewniany, 12x24 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Samos
Wolnoopadająca, 37,5 x 41,5 cm, plastikowa, ciemnoszara
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, w kolorze złota, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(19)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, w kolorze srebra, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(9)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, białe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, łososiowe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarozielone, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarobrązowe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak na ręczniki Apply
Ścienny, metalowy, w kolorze złota, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaves
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 49,5 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Budka Magic Cat Stripe
Dla kotów, niebieska, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
200x200 cm
(10)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ladelle
Taca Artisan
25x41 cm, porcelanowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Pozytywka Unicorn
Dziecięca, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, - reprodukcja, na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Tunel Fluffy
Tekstylny, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Pure
Ścienny, ø 22 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Santana
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Octavia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Zephyr
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
3 szt., białe, 31x23x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
80
81
82
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt