Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 396 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(176)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Orion
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 6 l
Dostawa od 22.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny/w kolorze złota, 45x75 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer łazienkowy Bristol
Tekstylny, biały/różowy, 21x9 cm, wysokość 37 cm
(58)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, kremowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, czarny, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Flare
Ścienny, metalowy, niebieski
(4)
Dostawa od 02.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Drążek na zazdrostki Race
Metalowy, regulowany
(8)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 20x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 150x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, niebieskie, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Coffee
20x20 cm, 2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, plastikowy, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę
Silikonowa, czarna, 38x54 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Sofa
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 30x50 cm
(7)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Taranto
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(35)
Dostawa od 19.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Freska
Na miód
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 450 ml
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, czarny
(87)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Fian
Ręcznie malowany, z dolomitu, pomarańczowy, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Digger Dreams
Z gumką, do łóżeczka, z nadrukiem, 70x140 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Compactor
Uchwyt na suszarkę do włosów Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 17x12 cm, wysokość 26 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Plates
W kolorze srebra, 30x14 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, szare, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer do szuflady
Plastikowy, 41x33 cm, wysokość 5 cm
(57)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage Small
Z pokrywką, tekstylny, szary, 27x36x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage
Z pokrywką, tekstylny, szary, 35x26x19 cm
(19)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Detroit
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 9 cm, wysokość 41,5 cm
(221)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Plumiss
Odpowiedni do prania, tekstylny, 45x75 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1,1 l, na jedzenie, kremowy
(38)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki Spider Mug
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 37x28 cm, wysokość 6 cm
(714)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
4 szt.
(53)
Dostawa od 23.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, zielone, 90x190 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, żółte, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Compactor
Koszyk Zebra
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik Cube Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Koc Trixie Barney
Dla psów, polarowy, z nadrukiem, beżowy, 150x100 cm
(6)
Dostawa od 14.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Maselniczka Whiteline
Porcelanowa, biała, 9x16 cm
(86)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny Anillos
Z litego drewna sosnowego, biały, szerokość 40 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Aristide
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, ciemnoszare, 140x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Boxe
Ze stali nierdzewnej, czarna, 25x25 cm, wysokość 15 cm
(81)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
200
201
202
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt